Indywidualny trening umiejętności psychospołecznych i rozwoju osobistego to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią uczestniczyć w szkoleniach grupowych lub nie mają ochoty dzielić się swoimi problemami na forum.

To opcja dla tych, którzy nie chcą poświęcać czasu podczas szkolenia na zadania zespołowe ani icebreaker’y (ćwiczenia służące przełamywaniu lodów i zapoznawaniu się uczestników ze sobą nawzajem). Wolą pracować 1 na 1 z trenerem i koncentrować się tylko na własnych celach.

To także skuteczna metoda dla tych, którzy chcą szybciej osiągnąć pożądane rezultaty i oczekują treningu w 100% dopasowanego do ich własnych potrzeb, osobowości, preferowanego stylu pracy.

Indywidualna formuła treningu jest także pomocna dla osób bardzo introwertycznych lub nieśmiałych, które podczas szkoleń grupowych czują się niekomfortowo, stresują się lub trudno jest im przebić się z własnymi pomysłami i potrzebami.

Podobnie jak w coachingu, Klient ma zagwarantowaną poufność i dyskrecję.

Ćwiczenia są dopasowane do realiów, w jakich funkcjonuje Klient.

Indywidualny trening może odbywać się jako szkolenie całodzienne lub w modułach (np. po 1,5 h lub 3 godziny) w zależności od preferencji uczestnika.

Przykłady moich indywidualnych szkoleń (1 na 1):

Zapraszam do skorzystania z moich szkoleń.

Chętnie odpowiem na pytania.

Anna Daria Nowicka