Indywidualny trening umiejętności psychospołecznych i rozwoju osobistego to świetne rozwiązanie, jeśli  nie lubisz uczestniczyć w szkoleniach grupowych lub nie masz ochoty dzielić się swoimi problemami na forum.

To opcja dla tych, którzy nie chcą poświęcać czasu podczas szkolenia na zadania zespołowe ani icebreaker’y (ćwiczenia służące przełamywaniu lodów i zapoznawaniu się uczestników ze sobą nawzajem). Wolą pracować 1 na 1 z trenerem i koncentrować się tylko na własnych celach.

To także skuteczna metoda dla tych, którzy chcą szybciej osiągnąć pożądane rezultaty i oczekują treningu w 100% dopasowanego do ich własnych potrzeb, osobowości, preferowanego stylu pracy.

Indywidualna formuła treningu jest także pomocna dla osób bardzo introwertycznych lub nieśmiałych, które podczas szkoleń grupowych czują się niekomfortowo, stresują się lub trudno jest im przebić się z własnymi pomysłami i potrzebami.

Podobnie jak w coachingu, Klient ma zagwarantowaną poufność i dyskrecję.

Sposób prowadzenia sesji i ćwiczenia zawsze dopasowuję do indywidualnych potrzeb oraz realiów, w jakich funkcjonuje Klient.

Indywidualny trening może odbywać się jako szkolenie całodzienne lub w modułach (np. po 1 h, 2h lub 3 godziny) w zależności od preferencji uczestnika.

Cena za sesję 1h = 60 min od 190 zł (stu dziewięćdziesięciu zł) do 250 zł (dwustu pięćdziesięciu zł) za sesję (Cena nie dotyczy firm, a jedynie osób „prywatnych”.)

Przykłady moich indywidualnych szkoleń (1 na 1):

Zapraszam do skorzystania z moich szkoleń.

Chętnie odpowiem na pytania.

Anna Daria Nowicka