Life coaching nazywany jest także coachingiem życiowym lub osobistym, gdyż jest ukierunkowany na rozwój osobisty klienta i realizację jego prywatnych celów, zgodnych z własnym systemem wartości.

Najczęściej dotyczy takich obszarów jak:

– związki i relacje międzyludzkie

– radzenie sobie ze stresem, presją i trudnymi emocjami

– automotywacja, samodyscyplina, wprowadzenie zdrowych nawyków

– zwiększenie własnej efektywności i „zarządzania czasem”, eliminacja prokrastynacji

– poczucie własnej wartości i przełamywanie samoograniczających przekonań

dokonanie zmiany ważnej dla Ciebie

– rozwój umiejętności psychospołecznych (np. asertywności i stawiania granic)

– osiągnięcie wewnętrznej równowagi, spełnienia i satysfakcji z życia.

Life coaching może także dotyczyć nauczenia się określenia swoich własnych celów życiowych (i umiejętności oddzielania ich od presji ze strony otoczenia), zachowania równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, budowy zdrowych relacji czy uwolnienia się z toksycznych związków oraz innych, ważnych dla Ciebie obszarów, nad którymi chciałbyś/ chciałabyś pracować w procesie coachingu.

Zapraszam Cię do niesamowitej podróży, w której to TY wyznaczasz cele i tempo ich realizacji. Zaś ja wspieram Cię w tym procesie. Pomagam Ci odkryć i docenić potencjał, jaki w Tobie drzemie, a także znaleźć zasoby i umiejętnie je wykorzystać.

Cena od 200 zł (dwustu zł) do 300 zł (trzystu zł) za sesję 1,5 h = 90 min (Cena nie dotyczy firm)

Na życzenie klientów podczas sesji mogę połączyć metody coachingowe z indywidualnym treningiem kompetencji miękkich (trening interpersonalny) oraz z technikami wspierającymi rozwój tak, aby jak najlepiej pomóc im w stawaniu się „lepszą wersją siebie”, w rozwoju i wykorzystaniu swojego potencjału oraz osiąganiu celów w życiu osobistym i zawodowym.

Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się ze mną.

Najpierw porozmawiamy o tym, jak mogę Ci pomóc oraz czy to odpowiada na Twoje potrzeby.

Cena sesji zależy: od czasu trwania (zwykle 60 lub 90 min.), tego czy odbywa się na Skype czy stacjonarnie oraz rodzaju/ tematyki sesji. Konkretną kwotę przedstawiam po poznaniu potrzeb Klienta.