Life coaching nazywany jest także coachingiem życiowym lub osobistym, gdyż jest ukierunkowany na rozwój osobisty Klienta i realizację jego prywatnych celów, zgodnych z własnym systemem wartości.

Sesje coachingowe mogą odbywać się stacjonarnie (w salce) lub online np. (Skype, WhatsApp, Google meet).

Coaching życiowy najczęściej dotyczy takich obszarów jak:

– związki i relacje międzyludzkie

– radzenie sobie ze stresem, presją i trudnymi emocjami

– automotywacja, samodyscyplina, wprowadzenie zdrowych nawyków

– zwiększenie własnej efektywności i „zarządzania czasem”, eliminacja prokrastynacji(czyli ciągłego odkładania na później)

– poczucie własnej wartości i przełamywanie samoograniczających przekonań

dokonanie zmiany ważnej dla Ciebie

– rozwój umiejętności psychospołecznych (np. asertywności i stawiania granic)

– osiągnięcie wewnętrznej równowagi, spełnienia i satysfakcji z życia.

Life coaching może także dotyczyć nauczenia się określenia swoich własnych celów życiowych (i umiejętności oddzielania ich od presji ze strony otoczenia), zachowania równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, budowy zdrowych relacji czy uwolnienia się z toksycznych związków oraz innych, ważnych dla Ciebie obszarów, nad którymi chciałbyś/ chciałabyś pracować w procesie coachingu.

Zapraszam Cię do niesamowitej podróży, w której to TY wyznaczasz cele i tempo ich realizacji. Zaś ja wspieram Cię w tym procesie. Pomagam Ci odkryć i docenić potencjał, jaki w Tobie drzemie, a także znaleźć zasoby i umiejętnie je wykorzystać.

Proces coachingu składa się z sesji (spotkań) dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Liczba i częstotliwość sesji zależy od celów i oczekiwań Klienta (np. 1,5 godzinna sesja 2 razy w miesiącu).

Cena za sesję online 1h ( 60 min) wynosi 220 zł (dwieście dwadzieścia zł). (Cena nie dotyczy firm). Możliwe są także sesje dłuższe: 90 min lub 120 minut.

W przypadku sesji w salce w Warszawie możliwe są jedynie sesje minimum 1,5 h (90 minut) w cenie 300 zł (trzysta zł) 

Zdarza się, że Klienci dodatkowo chcą skorzystać z mojego indywidualnego treningu kompetencji miękkich (trening interpersonalny) lub innych technik wspierających rozwój osobisty tak, aby jak najszybciej osiągnąć wymarzone cele w życiu osobistym i zawodowym oraz wykorzystać swój potencjał.

Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się ze mną.

Najpierw porozmawiamy o tym, jak mogę Ci pomóc oraz czy to odpowiada na Twoje potrzeby.

Zapraszam na mój kanał na YouTube Twoja Kariera i Psyche, na którym zamieszczam filmiki poradnikowe oraz do lektury moich artykułów.