Prowadzisz własną firmę lub pracujesz na kierowniczym stanowisku? Potrzebujesz przedyskutować różne problemy mając gwarancję poufności? Chcesz przeanalizować za i przeciw różnym rozwiązaniom? Szukasz wsparcia w rozwiązywaniu konfliktów interpersonalnych w Twoim zespole?

A może planujesz odejść z etatu i założyć własną działalność, ale najpierw wolisz to omówić z osobą, która spojrzy na Twoją strategię biznesową z dystansu i bez emocji?

Zapraszam na indywidualne sesje coachingu biznesowego.

Poniżej zamieszczam jedną z opinii od moich klientów, zamieszczoną na moim profilu na LinkedIn.

Ponad 100 kolejnych opinii jest również zamieszczonych na moim profilu na Dobry Coach.

A jeśli chcesz, abym poprowadziła szkolenia z umiejętności psychospołecznych dla pracowników Twojej firmy, porozmawiajmy telefonicznie o twoich potrzebach i specyfice zespołu.

Przykładowe opisy tematów, z których najczęściej prowadzę szkolenia, znajdziesz na mojej stronie www.twoja-psyche.pl

Zachęcam również do obejrzenia cyklu moich filmików poradnikowych skierowanych do menedżerów na kanale YouTube Twoja Kariera i Psyche 

Opinia od Anny Stelmaszczyk: „Praca z Panią Anią jest niezwykle inspirująca i skuteczna. Pozwoliła mi odkryć swoje zasoby, siebie i umiejscowić się na rynku pracy. Jednocześnie przeanalizowałyśmy obszary biznesowe w prowadzonej przeze mnie firmie, które należy poprawić i które doprowadziły do trudności. Zrozumiałam, przyczyny i źródła tych działań, które okazały się niepowodzeniem, a Pani Ania pokazała mi, co mogę zmienić i jak tego dokonać. Jednocześnie rozmawiając o moim zawodowym doświadczeniu i przygotowując dokumenty aplikacyjne, przeprowadziła mnie przez proces, w którym doceniłam swoje doświadczenia, kompetencje, skuteczność, niezależność i spojrzałam na siebie oczami osoby z zewnątrz. Nasza wspólna praca pomogła mi uwierzyć w siebie, ponazywać swoje doświadczenia i kompetencje oraz w ogóle je zobaczyć. Jestem bardzo wdzięczna za wspólną pracę.

Z każdego spotkania wynoszę ogromną porcję wiedzy psychologicznej, biznesowej, marketingowej i doradczej. Coaching biznesowo-zawodowy prowadzony przez Panią Anię pozwala szybko i skutecznie ustawić biznes i obszary do pracy. Ponadto z każdego spotkania mam mnóstwo notatek i zadań, które wdrażam i przygotowuję na kolejne. To świetnie porządkuje i dzieli ogromne wyzwania na małe części, które nie wydają się aż tak straszne do wykonania. Czuję się prowadzona przez Panią Anię krok po kroku za rękę. To obniża mój lęk, daje poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania, a na tym etapie mojego życia, te emocjonalne potrzeby wymagały wsparcia.

Pani Ania przeprowadziła mnie przez trudny czas i odkryłam przy niej w sobie siłę. Ponadto, po każdej sesji dostaję linki do publikowanych przez Panią Anię materiałów- nagrań na jej kanale YT, rozmowy, podcasty itp., które uzupełniają poruszane na spotkaniu tematy. Pracujemy też nad przekonaniami i przebudową mindsetu.

Praca z Panią Anią jest kompleksowa i wielopoziomowa. Bardzo polecam! Pomoże osobom znajdującym się na życiowych zakrętach, szukającym swojej zawodowej ścieżki, odkrywającym siebie i swoje talenty, jak również tym, którzy podjęli błędne decyzje biznesowe, czy chcieliby rozwinąć swoją firmę.” 2 maja 2024 r.