Life coaching (coaching życiowy, pomoc w sprawach osobistych)

Coaching kariery (rozwój zawodowy)

Coaching kryzysowy (dla osób w kryzysie emocjonalnym, stresie, trudnych sytuacjach)

Coaching finansowy (psychologiczne aspekty zarządzania pieniędzmi, rozsądnego gospodarowania własnym majątkiem i podejmowania decyzji, finanse osobiste, budowanie bezpieczeństwa finansowego)

Coaching biznesowy

Coaching Kryzysowy w biznesie

Holistyczne podejście jest skuteczniejsze!

Rzadko zdarza się, żeby klienci przychodzili do mnie tylko z jednym problemem. A jeszcze rzadziej, aby problem wynikał tylko z jednego czynnika i by można go było rozwiązać w oderwaniu od innych kwestii.

Dlatego przez lata poszerzałam doświadczenie i wiedzę, abym mogła skutecznie pomagać w kolejnych obszarach np. wspierać również w kryzysach emocjonalnych i stresie (coaching kryzysowy), czy uczyć lepszego zarządzania pieniędzmi (coaching finansowy) lub pomagać rozwiązywać problemy w zarządzeniu zespołem (coaching menedżerski).

Dzięki temu, że zapewniam klientom holistyczne wsparcie w szerokim zakresie wyzwań, szybciej osiągają swoje cele i dokonują trwałej zmiany w kluczowych dla nich sferach.

Klienci oszczędzają również czas i pieniądze, gdyż nie muszą opowiadać swojej historii od nowa kilku różnym specjalistom.
Przykładowo: gdy podczas coachingu kariery prowadzę z klientami symulację rozmów kwalifikacyjnych, to zdarza się, że oprócz ćwiczenia odpowiedniej autoprezentacji i komunikacji, przydatne są dla nich sesje poświęcone radzeniu sobie ze stresem, wzmocnieniu pewności siebie czy przełamywaniu ograniczających przekonań.

Bywa też, że ich trudności w wynegocjowaniu stawek adekwatnych do kompetencji wynikają z blokujących schematów związanych z podejściem do pieniędzy, asertywności czy doświadczonego kiedyś mobbingu.

Jeśli chcesz kompleksowo popracować nad wyzwaniami, jakie niesie ze sobą życie, umów się na sesję coachingu.
Zapraszam!