Pewność siebie odporna na wstrząsy. TRENING MENTALNY wzmacniający poczucie własnej wartości oraz sprężystość psychiczną i NAGRANIE PROFESJONALNEJ ROLKI BIZNESOWEJ. Warsztat mentalny z Anną Darią Nowicką i nagrania video z Agnieszką Łukaszewicz – właścicielką Afoto Agencji Fotograficzno-Reklamowej.

​W nieustannie zmieniającym się świecie odporność psychiczna, poczucie sprawstwa oraz utrzymanie wiary w siebie mimo przeciwności są kluczowe. Bez nich łatwo stracić energię do działania i skuteczność. Niestety u wielu osób poczucie własnej wartości topniej w obliczu krytyki lub chwilowych niepowodzeń, przez co nie wykorzystują w pełni nadarzających się szans biznesowych oraz nie czują się szczęśliwi nawet wtedy, gdy los im sprzyja.

Czy łapiesz się na tym, że pomimo odniesionych sukcesów często towarzyszy Ci niepokój, a nawet lęk o przyszłość? Zamiast cieszyć się z osiągniętej pozycji zawodowej czujesz, że za chwilę wszystko stracisz? Pomimo, że skutecznie prowadzisz biznes, trafiasz w potrzeby klientów i dajesz ludziom pracę, to zbyt łatwo pozwalasz innym, aby wpływali na Twój nastrój lub samoocenę?

Ten warsztat jest dla Ciebie!

W czasie naszego warsztatu popracujemy nad podniesieniem poczucia własnej wartości zarówno poprzez trening mentalny, jak i poprzez indywidualne wystąpienia przed kamerą i nagrania wysokiej jakości video, które będziesz mógł/mogła wykorzystać w swoich social mediach lub jako trening w przełamywaniu samoograniczających przekonań oraz oswojenia się z kamerą.

Czemu tak wielu ekspertów czuje się niepewnie? Jednym z głównych powodów jest niskie lub niestabilne poczucie własnej wartości i/lub tzw. Syndrom oszusta. Polega on na tym, że ludzie mają głębokie przekonanie, iż wszystkie osiągnięcia zawdzięczają wyłącznie szczęściu, przypadkowi lub zbiegowi okoliczności – a nie własnym kompetencjom i pracy!

Takie autodestrukcyjne przekonania są szczególnie blokujące w przypadku osób prowadzących własne biznesy lub zajmujących stanowiska eksperckie albo kierownicze.

Zarządzając firmą lub pracując na eksponowanych stanowiskach, czasem stajemy się obiektem zawiści, niesprawiedliwej krytyki, a nawet hejtu. Dlatego tak ważne jest uniezależnienie swojej samooceny od feedbacku oraz wzmocnienie poczucia sprawstwa i kompetencji. To od naszej konstrukcji psychicznej, nastawienia i umiejętności skutecznej pracy nad sobą zależy, czy osiągniemy cele zawodowe. Dlatego warto wziąć udział w naszym warsztacie i poznać wiele praktycznych metod, które Ci w tym pomogą!

​W czasie szkolenia:

– Dowiesz się, jak zbudować mindset, który pozwoli Ci cieszyć się z sukcesów, automotywować i nie wątpić w siebie – mimo trudnych sytuacji.

– Nauczysz się, jak uniezależnić poczucie własnej wartości od bieżącej sytuacji w Twojej firmie.

– Z pomocą trenera zrobisz autodiagnozę swoich przekonań wspierających i blokujących oraz poznasz skuteczne metody pracy nad przełamaniem samoograniczających przekonań.

– Odkryjesz, w jakich sytuacjach i przy jakiego typu osobach Twoja pewność siebie maleje.

– Nauczysz się, na czym budować stabilne poczucie własnej wartości i kompetencji.

– Poznasz, jak chronić poczucie własnej wartości, gdy padniesz ofiarą krytyki, zawiści lub hejtu.

– Wzmocnisz swoją siłę sprawstwa, która pozwala skuteczniej realizować cele oraz podnosić się nawet po porażkach.

– Wymienisz się doświadczeniami z osobami, które zmagają się z podobnymi wyzwaniami. Poczujesz siłę grupy cudownych ludzi, którzy dają sobie nawzajem moc i inspiracje.

Z pomocą Agnieszki przełamiesz swoją niechęć do nagrań wideo. Możesz wykorzystać tę profesjonalną rolkę zarówno do bieżących działań promocyjnych lub wizerunkowych, jak i opowiedzieć o swoich sukcesach i mocnych stronach, by w chwilach zwątpienia wrócić do tego materiału i podbudować poczucie własnej wartości. To zależy tylko od Ciebie, jaka forma nagrania jest Ci obecnie bardziej potrzebna.

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl lub AnnaDariaNowicka@gmail.com

​Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie warsztatu, chętnie na nie odpowiemy:

tel. 502 585 980 Agnieszka​ Łukaszewicz, tel. Anna Daria Nowicka 602 123 122

​„Bądź sobą. Wszystkie inne osoby są już zajęte.” Oscar Wilde

Obejrzyj moje filmiki:

– Syndrom oszusta – odzyskaj poczucie własnej wartości

– Syndrom oszusta utrudnia karierę zawodową

 Samoograniczające przekonania – jak pokonać wewnętrznego krytyka i odzyskać wiarę w siebie?

– W jaki sposób niska samoocena może utrudniać wdrażanie nawyków

– Słowo przełamujące samoograniczenia wg prof. Carol Dweck

– Wewnętrzny krytyk – odrzuć etykietę! Jak wzmocnić poczucie własnej wartości.

 Pułapka perfekcjonizmu

– Pułapka pracoholizmu, pogoni za sukcesem i ambicji – co możemy zrobić?

– Weź życie w swoje ręce! Nie czekaj na wybawcę!

– Samospełniająca się przepowiednia – jak działa?